Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! - video - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Lesznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! - video

Data publikacji 07.09.2018

Leszczyńscy policjanci pracują nad sprawą rozboju dokonanego na 84-letniej mieszkance Leszna. Funkcjonariusze pozyskali nagranie z monitoringu, na którym jest widoczny prawdopodobnie sprawca przestępstwa. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby posiadać informacje przyczyniające się do ustalenia tożsamości mężczyzny.

            22 sierpnia br. po godz. 18.00 na jednym z leszczyńskich osiedli doszło do rozboju na 84-letniej mieszkance Leszna. Kobieta została wepchnięta do mieszkania przez nieznanego mężczyznę, kiedy po powrocie z zakupów otwierała drzwi od swojego mieszkania. Sprawca skradł jej torbę, w której znajdowały się zakupy oraz portfel z pieniędzmi.

           Policja publikuje nagranie monitoringu, na którym prawdopodobnie figuruje sprawca przestępstwa. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Policją: od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 pod numerem telefonu 65 523 12 60 (Wydział Kryminalny) lub w pozostałych terminach pod bezpłatnym numerem alarmowym 997.

Monika Żymełka

Ładowanie odtwarzacza...