Mikołajkowa zbiórka krwi i … słodyczy - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Lesznie

Aktualności

Mikołajkowa zbiórka krwi i … słodyczy

Data publikacji 26.11.2018

Mikołajkowa zbiórka krwi w leszczyńskiej komendzie przyciągnęła ponad 50 osób, które dzięki swojej dobrotliwości oprócz podzielenia się własną krwią, przekazały blisko 150 czekolad dla dzieci chorych na białaczkę. Z całego serca Wam za to dziękujemy!

Zbiórki krwi w okresie przedświątecznym, to w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie już niemal tradycja. Zawsze akcja organizowana w tym terminie połączona jest ze zbieraniem słodyczy dla najmłodszych. Tym razem policjanci zbierali słodkości dla dzieci chorych na białaczkę i ich rodzin, które zostaną im przekazane w ramach Szlachetnej Paczki.

23 listopada br. z samego rana kilkadziesiąt osób w leszczyńskiej komendzie zgłosiło się, aby już po raz kolejny uczestniczyć w honorowym oddawaniu krwi. Co roku o tej porze akcja połączona jest ze zbiórką słodyczy dla dzieci chorych na białaczkę. Słodkości trafiają do dzieciaków i ich rodzin w okresie przedświątecznym w ramach Szlachetnej Paczki.

Około godziny 13.00 zakończono i podsumowano akcję. Wynik: ponad 50 osób oddało blisko 25 litrów krwi i… prawie 150 czekolad dla chorych dzieci.

Z całego serca dziękujemy za Waszą dobroć, która pamiętajcie z czasem powraca!

Monika Żymełka