Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

St. post. Adrian Kramarczyk na podium Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

Data publikacji 17.10.2018

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zajął III miejsce w VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Udział w zawodach wzięło ponad 230 zawodników z całej Polski, na co dzień pełniących służbę w różnych formacjach mundurowych.

            W dniach 12-13 października br. we Wrocławiu na terenie Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu po raz szósty odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Do rozgrywek przystąpiło ponad 230 zawodników z całej Polski związanych z Policją, wojskiem, strażą pożarną i graniczną, służbą ochrony państwa, strażami miejskimi, służbą więzienną i ochrony kolei.

           Do zawodów przystąpił także policjant , na co dzień pełniący służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie - st. post. Adrian Kramarczyk. Co najmniej miesięczne, intensywne przygotowania pod okiem kilku trenerów zaowocowały sukcesem policjanta w mistrzostwach. Po zaciętej walce zajął III miejsce na podium w kategorii do 69 kg.

            St. post. Adrian Kramarczyk od 20 lat pasjonuje się kickboxingiem. Od 16 roku życia trenuje w Klubie Sportowym Polonia 1912 w Sekcji Boksu i Kickboxingu. Dodatkowo pełni w klubie funkcję trenera młodzieży oraz sędziego Polskiego Związku Kickboxingu.

 

Monika Żymełka

foto Radio Elka (st. post. A. Kramarczyk na zdjęciu z prawej)