Rozpoznajesz te osoby? Skontaktuj się z nami!-video - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Lesznie

Aktualności

Rozpoznajesz te osoby? Skontaktuj się z nami!-video

Data publikacji 10.02.2020

Leszczyńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie znieważenia w dniu 21 grudnia 2019 roku ok. godz. 1.00 pomnika pamięci Żołnierzy Armii Krajowej znajdującego się w Lesznie przy ul. Mickiewicza. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały wizerunki osób mogących mieć związek z tą sprawą. Jeżeli je rozpoznajesz skontaktuj się z Policją!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzą postępowanie w sprawie znieważenia pomnika pamięci Żołnierzy Armii Krajowej znajdującego się w Lesznie przy ul. Mickiewicza. Do tego zdarzenia doszło w nocy 21 grudnia 2019 roku około godz. 1.00. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały wizerunki osób (pięciu mężczyzn i kobiety), które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby zarejestrowane na nagraniu lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lesznie pod numerem telefonu 65 523 12 60 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 lub całodobowo z oficerem dyżurnym pod numerem 65 52316 55.


 

Ładowanie odtwarzacza...