I miejsce policjantów w turnieju o Mistrzostwo Gminy Rydzyna

Data publikacji 14.04.2015

14.04.2015r.

dsc_0010Reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zajęła I miejsce w turnieju o Mistrzostwo Gminy Rydzyna w piłce siatkowej. Impreza odbyła się w dniu 11 kwietnia br. w rydzyńskiej hali sportowej. Policjanci odebrali puchar przechodni z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna Kornela Malcherka.

11 kwietnia br. w rydzyńskiej hali sportowej odbył się turniej o Mistrzostwo Gminy Rydzyna w piłce siatkowej. Do uczestnictwa została także zaproszona reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Podczas turnieju drużyna KMP w Lesznie wygrała wszystkie mecze, zajmując I miejsce. Policjanci odebrali puchar przechodni z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna Kornela Malcherka. Rywalizacja podczas zawodów była bardzo emocjonująca, a wszyscy zawodnicy ambitnie walczyli do końca.