Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Piłkarski Orlik 2015

Data publikacji 16.06.2015

16.06.2015r.

dsc_049013 czerwca br. w Zaborowie odbył się V Turniej Piłkarski Orlik o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie i Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy KMP w Lesznie. Rywalizowały cztery drużyny. Najlepszymi okazali się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Podczas piątej edycji turnieju piłkarskiego na boisku piłkarskim w Zaborowie rywalizowali piłkarze czterech drużyn: Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie, Jednostki Wojskowej JW 1517 z Leszna oraz policjanci z Gostynia i Leszna.

Dwie pierwsze edycje turnieju zwyciężyła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, dwie kolejne wygrali żołnierze z jednostki JW 1517. Znów przyszła pora, aby puchar znalazł swoje miejsce w leszczyńskiej Policji. II miejsce na podium zajęli żołnierze z JW 1517, natomiast na III miejscu uplasowała się reprezentacja Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie.

Najlepszym bramkarzem  turnieju okazał się Marcin Staśkiewicz z drużyny gostyńskiej Policji, zaś króla strzelców zdobył Rafał Szafraniak, również z KPP w Gostyniu.

Puchary i dyplomy wręczał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie kom. Arkadiusz Milewski wraz z Przewodniczącą Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy KMP w Lesznie asp. sztab. Andrzeliką Łuczak.

Nad całością jak zwykle czuwał Naczelnik Wydziału Zaopatrzenia, Kadr i Szkolenia podinsp. Jerzy Ratajczak. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania turnieju.