Turniej Piłkarski Orlik 2016

Data publikacji 06.06.2016

06.06.2016r.

dsc_0508W Zaborowie odbył się VI Turniej Piłkarski "Orlik" o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie i Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy KMP w Lesznie. Rywalizowało pięć drużyn. Reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zajęła III miejsce na podium.

4 czerwca br. podczas szóstej edycji turnieju piłkarskiego na Orliku w Zaborowie rywalizowali piłkarze pięciu drużyn: Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie, Jednostek Wojskowych JW 1517 i 1950 z Leszna oraz policjanci z Gostynia i Leszna.

Piłkarska walka o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie i Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego przy KMP w Lesznie była zacięta. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Jednostki Wojskowej 1517 w Lesznie. Drugie miejsce zajęli żołnierze z JW 1950, a na III miejscu uplasowała się reprezentacja leszczyńskiej Policji.

Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Arkadiusz Nadolny z drużyny JW 1517, zaś króla strzelców zdobył Emilian Prałat z JW 1950.

Puchary i dyplomy wręczył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie nadkom. Sławomir Glapiak.

Nad całością rozgrywek jak zwykle czuwał Naczelnik Wydziału Zaopatrzenia, Kadr i Szkolenia podinsp. Jerzy Ratajczak. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania turnieju.