Nowi policjanci - Z Życia Policji - Komenda Miejska Policji w Lesznie

Z Życia Policji

Nowi policjanci

20.08.2013r.

nowi_policjanci_3I Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie podinsp. Robert Bekier wręczył rozkazy trzem nowym funkcjonariuszom. Panowie pozytywnie przeszli złożoną procedurę rekrutacyjną i wstąpili dziś w szeregi policji. Po przeszkoleniu w jednej ze szkół policji podejmą służbę w leszczyńskiej jednostce. 

Nowi policjanci mają po 26 lat, jeden z nich pochodzi z Kąkolewa a dwóch z Leszna. Przeszli przez złożoną i wymagającą procedurę rekrutacyjną: testy wiedzy, testy sprawnościowe, badania psychologiczne, rozmowę z komisją rekrutacyjną i szczegółowe badania zdrowotne. Najlepsi w Wielkopolsce, tj. ci, którzy zdobyli największą ilość punktów zostali przyjęci w szeregi policji. Wśród nich znaleźli się dziś przyjęci funkcjonariusze. Teraz czeka ich bardzo intensywne sześciomiesięczne szkolenie, po zakończeniu którego wrócą do jednostki. Gratulujemy i czekamy na ich powrót.

Jednocześnie przypominamy, że nabór do policji odbywa się w sposób ciągły. Policjantem może zostać obywatel Polski, niekarany, który pozytywnie przejdzie procedurę kwalifikacyjną. Wszystkich zainteresowanych służbą zapraszamy do zapoznania się z zakładką:  Praca w policji.

{galeria}AKTUALNOSCI_2013/SIERPIEN/NOWI_POLICJANCI{/galeria}