Aktualności

Nadchodzi 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zapraszamy do wirtualnej zabawy na strzelnicy oraz zachęcamy do licytacji aukcji

Data publikacji 23.01.2024

28. stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy leszczyńscy policjanci nie tylko zadbają o bezpieczeństwo kwestujących, ale także czynnie włączają się w akcję, której celem jest zebranie jak największej sumy pieniędzy na cel „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Zachęcamy do zabawy w wirtualnej przestrzeni oraz licytacji naszych aukcji.

28. stycznia br. w godzinach 16:00-19:00 zapraszamy na policyjną strzelnicę przy ul. 17 Stycznia 8 (wejście od parkingu), gdzie pod okiem instruktorów strzelań będzie można sprawdzić swój refleks i celność w wirtualnej przestrzeni. Strzelanie laserowe przeznaczone jest dla osób w każdym wieku, sceneria i tory dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy możliwość udziału w rozgrywkach indywidualnie lub w grupach maksymalnie 4 osób. Korzystamy z bezpiecznych replik broni krótkiej : SIG SAUER oraz karabinka AK 47. To doskonała okazja aby sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na profesjonalnej strzelnicy, gdzie opieką i doradztwem zajmą się instruktorzy : mł.asp. Roman Wieczorek oraz Jacek Klecha ze Śmigielskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego.

 

        

 

Zachęcamy także do licytacji :

https://allegro.pl/oferta/dzien-w-fotelu-komendanta-miejskiego-policji-w-lesznie-15017297593

https://allegro.pl/oferta/15078178497

https://allegro.pl/oferta/15078159932

Film strzelanie laserowe

Pobierz plik strzelanie laserowe (format mp4 - rozmiar 12.18 MB)

Powrót na górę strony