Aktualności

Turniej strzelecki

08.05.2013r.

ipa_turniej_strzelecki_2013_6W dniu 20 kwietnia 2013 roku od godz. 10.oo na strzelnicy KBS w Rydzynie, odbył się Turniej Strzelecki Regionu IPA Leszno zorganizowany przy współudziale Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK Leszno. Łącznie w Turnieju udział wzięło 32 uczestników. Pięciu najlepszym strzelcom w konkurencji karabinu sportowego i pneumatycznego wręczono dyplomy, trzem najlepszym puchary. 

Zgodnie z regulaminem Turnieju uczestnicy strzelali z karabinu pneumatycznego oraz karabinu sportowego. Chętni mogli także spróbować swoich sił w strzelaniu z tzw. „Kałacha”. W słoneczny choć chłodny dzień w Turnieju udział wzięli członkowie, sympatycy oraz zasłużeni dla Regionu IPA w Lesznie. Oczywiście przybyli zaproszeni goście. Dla każdego z uczestników przygotowaliśmy prócz sportowej atmosfery także chleb ze smalcem i ogórkiem, pyszny placek drożdżowy oraz tradycyjną grochówkę z wkładką.
Łącznie w Turnieju udział wzięło 32 uczestników. Pięciu najlepszym strzelcom w konkurencji karabinu sportowego i pneumatycznego wręczono dyplomy, trzem najlepszym puchary. Najlepszym strzelcem turnieju w podsumowaniu obu konkurencji okazał się Artur Mitula, drugie miejsce zajął Jarosław Wawrzyniak, miejsce trzecie Damian Gołębski. Za 13 lat przewodniczenia Regionowi IPA Leszno w imieniu jego członków podziękowałem koleżance Dorocie Andrzejewskiej wręczając symboliczną różę i list gratulacyjny. W mieniu Zarządu Wojewódzkiego IPA w Poznaniu podziękowania przekazał także kolega Ireneusz Skrzypczak.
Dziękuję wszystkim za przybycie i wspaniałe spotkanie.
 
Servo Per Amikeco
 
 
Przewodniczący
Regionu IPA Leszno
 
Piotr Biliński
 
 
{galeria}IPA/ROK_2013/TURNIEJ_STRZELECKI{/galeria}
Powrót na górę strony