Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Sygnał od czujnego obywatela doprowadził do zatrzymania sprawcy wielu kradzieży

  Między innymi dzięki czujność mieszkańca Henrykowa, policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży wielu dokumentów i drobnych przedmiotów. 34-letni mieszkaniec Leszna kradł z wnętrza niezamkniętych samochodów zaparkowanych przed posesjami pokrzywdzonych. Policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty i dokumenty.

 2. Złamał przepisy drogowe i prowadził samochód pomimo cofniętych uprawnień – to jest przestępstwo!

  Tuż przed policyjnym radiowozem wyprzedzał na ruchliwym przejściu dla pieszych. Jednak jak się okazało to nie jedyne przewinienie 31-latka z gminy Lipno. Teraz jego sprawa trafi do sądu.

 3. Para rawiczan kradła jednoślady w Lesznie – zostali zatrzymani

  Leszczyńscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży roweru i elektrycznej hulajnogi. To mieszkańcy Rawicza, 33-letnia kobieta i 19-letni mężczyzna. Grozi im do 5 lat więzienia.

 4. Praca w Policji - Jak zostać policjantem?

  Szukasz dla siebie ciekawej, pozbawionej rutyny pracy? U nas ją znajdziesz. To zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Spróbuj, bo warto!

 5. Narzeczeni najbliższe miesiące spędzą w areszcie

  Skradli w markecie kilka butelek markowego alkoholu, a następnie użyli przemocy wobec ochroniarza, który usiłował ich zatrzymać. Mowa o 27-letniej mieszkance Leszna i 31-letnim mieszkańcu Rydzyny. Na wniosek leszczyńskiej prokuratury Sąd Rejonowy w Lesznie aresztował sprawców na okres trzech miesięcy.

 6. Wyłoniono najlepszych strzelców z leszczyńskiej Policji

  Na policyjnej strzelnicy im. komisarza Kazimierza Wiśniewskiego odbyły po raz kolejny Zawody Strzeleckie o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Wręczono puchary w kategorii grupowej i indywidualnej.

 7. Tragiczny wypadek na krajowej 5

 8. Senior Manager ds. własnego bezpieczeństwa - policjanci na Dniu Seniora w ZUS-ie

  Leszczyńscy policjanci jak co roku wzięli udział w Dniu Seniora, który odbył się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Lesznie. Tym razem ogólnopolska kampania informacyjna odbyła się pod hasłem „Senior Manager ds. własnego bezpieczeństwa”.

 9. Kolejna oszukana osoba straciła oszczędności życia. Apelujemy o rozwagę!

  79-letnia mieszkanka Leszna padła ofiarą oszusta, który wczoraj zadzwonił do niej na telefon stacjonarny. Kobieta straciła 45 tysięcy złotych chcąc pomóc córce, która rzekomo brała udział w wypadku drogowym i aby uniknąć odpowiedzialności karnej potrzebowała pilnie pieniędzy. Przypominamy, że Policja nie działa w ten sposób i nie prosi o przekazywanie pieniędzy.

 10. Tragiczny finał poszukiwań 14-latki

Powrót na górę strony